Home / Blog / Anet inspiruje miłością

Anet inspiruje miłością

Anet Van de Vorst to holenderska architektka wnętrz, projektantka i ilustratorka. Kocha podróże, szczególnie do Włoch, gdzie ma drugi dom. Gdy tylko może, zabiera rodzinę małym autobusem VW do słonecznej Italii. Tam z pasją oddaje się rysowaniu i odpoczywa.

Anet rozwinęła wyjątkową kolekcję ilustracji ślubnych. Głównym motywem jej obrazów są kochający się radośni ludzie w otoczeniu zabytkowych aut, łodzi, rowerów i innych pojazdów ujętych w niezwykle romantyczny sposób.

Anet Van de Vorst udzieliła Drewnianej Szufladzie wyłączności do wykorzystywania jej rysunków w drewnie! (the exclusive right to use drawings in wood). Za jej wiedzą i zgodą stworzyliśmy serię inspirowaną pracami Anet. Nie każda została odwzorowana 1:1 ze względu na materiał, w którym pracujemy. W wielu pracach dołożyliśmy własne kreski. Jednak miłosna, pełna blasku, radości i szczęścia idea Anet pozostała.

Serdecznie polecamy produkty z logo Anet. Jej prace można zobaczyć m.in. na oficjalnej stronie www.liefsvananet.nl.

Jeśli spodobał się Wam inny obraz jej autorstwa, którego nie zauważyliście w ofercie Drewnianej Szuflady – śmiało piszcie, pytajcie. Postaramy się go dla Was przygotować.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.