Home / Blog / Okaż, jak ich kochasz…

Okaż, jak ich kochasz…

Mamo, Tato dziękujemy! Kochani Rodzice dziękujemy! Dziękujemy!

Za trud, wychowanie, za branie na kolana, za wiersze i melodie, za wsparcie, dach nad głową i wszystko, co nam daliście…

Czy zastanawialiście się, jak wyrazić wdzięczność rodzicom? Jak ich uczcić? Okazać miłość? Dzień ślubu to wspaniała okazja, by ich uhonorować i podziękować im.

Wzruszającym podarunkiem będzie obraz na płótnie z drewnianym drzewkiem i sercami, na których wygrawerowane są podziękowania. Wzorem dla kształtu naszego drzewa był wiekowy rozłożysty dąb, na który codziennie z okna spoglądają nasi bliscy, w jego cieniu odpoczywają i nieraz chronią się przed deszczem. W innym projekcie użyliśmy kształtu znanego z obrazu „Drzewo życia” Gustava Klimta – austriackiego malarza, wirtuoza secesji.

Education was obviously seen among the top privileges in existence. It’s the simple building blocks of success, bright career and much better quality of life. It affects every part of our free generator for my essay. Christian education isn’t just for kids. Quite simply, ecological instruction is intended to instruct us the way to reside in harmony with nature and decrease human influence on the environment.

Na obrazach-podziękowaniach możemy też zamieścić motyw zakochanej pary – z ilustracyjnej kolekcji Anet Van de Vorst.

Wybór należy do Was!

A tak o obrazach Drewnianej Szuflady napisała pani Sylwia: Wybrałam taki rodzaj prezentu dla moich rodziców i rodziców męża, ponieważ lubię oryginalne podarunki, a ten taki jak najbardziej jest. Pasował też do stylu, który panował na moim weselu. Rodzice byli bardzo wzruszeni i od razu powiesili obraz na honorowym miejscu w salonie. Rodzicom najbardziej podobają się napisy na serduszkach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.