Home / Blog / Okaż, jak ich kochasz…

Okaż, jak ich kochasz…

Mamo, Tato dziękujemy! Kochani Rodzice dziękujemy! Dziękujemy!

Za trud, wychowanie, za branie na kolana, za wiersze i melodie, za wsparcie, dach nad głową i wszystko, co nam daliście…

Czy zastanawialiście się, jak wyrazić wdzięczność rodzicom? Jak ich uczcić? Okazać miłość? Dzień ślubu to wspaniała okazja, by ich uhonorować i podziękować im.

Wzruszającym podarunkiem będzie obraz na płótnie z drewnianym drzewkiem i sercami, na których wygrawerowane są podziękowania. Wzorem dla kształtu naszego drzewa był wiekowy rozłożysty dąb, na który codziennie z okna spoglądają nasi bliscy, w jego cieniu odpoczywają i nieraz chronią się przed deszczem. W innym projekcie użyliśmy kształtu znanego z obrazu „Drzewo życia” Gustava Klimta – austriackiego malarza, wirtuoza secesji.

Na obrazach-podziękowaniach możemy też zamieścić motyw zakochanej pary – z ilustracyjnej kolekcji Anet Van de Vorst.

Wybór należy do Was!

A tak o obrazach Drewnianej Szuflady napisała pani Sylwia: Wybrałam taki rodzaj prezentu dla moich rodziców i rodziców męża, ponieważ lubię oryginalne podarunki, a ten taki jak najbardziej jest. Pasował też do stylu, który panował na moim weselu. Rodzice byli bardzo wzruszeni i od razu powiesili obraz na honorowym miejscu w salonie. Rodzicom najbardziej podobają się napisy na serduszkach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *